Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$328,409
$5,662/m²
;
In CRM: 30698
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Trawiasta, 42 Willa Sultanka

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,662/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2006
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, 58 m², Warszawa, Wawer.

Przedstawiamy Państwu eleganckie, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m² z dużym balkonem. W skład mieszkania wchodzą:
• Hol
• Kuchnia połączona z salonem, z wyjściem na przestronny taras
• Sypialnia
• Łazienka z kabiną prysznicową.

Kompleks: Nowoczesny budynek w otoczeniu nowej zabudowy, oferujący komfortowe warunki życia.

Lokalizacja: Doskonała lokalizacja w dzielnicy Wawer-Anin, blisko przystanku autobusowego oraz SKM. W pobliżu znajdują się:
• Szkoły i przedszkola, idealne dla rodzin z dziećmi
• Las
• Sklepy i galeria handlowa
• Basen oraz inne obiekty rekreacyjne.

Finanse: Stan prawny - Odrębna własność z księgą wieczystą, możliwy zakup na kredyt. Czynsz administracyjny wynosi około 700 PLN/miesięcznie. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne - 25 tys. PLN.

Serdecznie zapraszam na prezentację! To mieszkanie to doskonała propozycja dla osób ceniących komfort i bliskość natury.