Mieszkanie 4 pokoi 100 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$378,359
$3,793/m²
;
In CRM: 26176
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Siennicka, 33

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,793/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,74 m² na pograniczu Kamionka i Grochowa.

Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2024 roku na strzeżonym i wyposażonym w nowoczesne udogodnienia osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 33,72 m² z wyjściem na przestronny balkon, sypialni o powierzchni ok. 16,18 m² z prywatną łazienką o powierzchni 6,59 m², dwóch dodatkowych pokoi o powierzchni 12,51 i 11,95 m², łazienki o powierzchni 4,82 m² oraz korytarza o powierzchni 13,97 m².

Mieszkanie jest w stanie wykończeniowym, istnieje możliwość przeprowadzenia remontu według projektu wykonawczego. Do lokalu mieszkalnego przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, każde w cenie 55 000 zł. Doskonała dostępność komunikacyjna: w pobliżu stacja PKP Warszawa Grochów (ok. 500 m), Dworzec Wschodni (ok. 2,4 km), przyszła stacja III linii metra Mińska (ok. 600 m), Rondo Wiatraczna (ok. 1,6 km). W zasięgu spaceru znajduje się centrum kultury i biznesu SOHO, parki Skaryszewski i Obwodu Armii Krajowej, szkoły, przedszkola i obiekty handlowe.

Stan prawny - akt notarialny własności.

Lokalizacja na mapie