Mieszkanie 3 pokoi 67 m² Marki, Polska

Marki, Polska
$207,769
$3,098/m²
;
In CRM: 17614
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Pastelowa, 47

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,098/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w cichej i przytulnej czteromieszkaniowej kamienicy z własnym wejściem i bez schodów.

Położony jest z dala od ulicy, zaledwie 500 metrów od lasu.

 

W okolicy znajduje się dogodna infrastruktura komunikacyjna m.in. metro, przystanki autobusowe oraz wypożyczalnia rowerów. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie, przedszkola i szkoła.

 

Mieszkanie ma funkcjonalny układ z dwustronnymi pomieszczeniami.

Z salonu wyjście na piękny ogród o powierzchni 40 m2, zagospodarowany porzeczkami, jagodami i truskawkami. Lokale są w doskonałym stanie i nie wymagają dodatkowych inwestycji finansowych.

 

Mieszkanie posiada następujące pomieszczenia:

- Pokój dzienny 23,15 m2 z wyjściem do ogrodu od strony północno-wschodniej.

- Aneks kuchenny 5,8m2, w pełni umeblowany.

- Sypialnia 10,12 m2 od strony północno-wschodniej.

- Sypialnia 11,7 m2 z garderobą od strony południowo-zachodniej.

- Łazienka z prysznicem i miejscem na pralkę 3,95m2.

- Pomieszczenie gospodarcze 1,5 mkw.

- Hol wejściowy 10,84m2 z dużą szafą wnękową.

 

Dom został wybudowany w 2019 roku i znajduje się na zamkniętym osiedlu z automatycznymi bramami.

Przed domem znajduje się naziemne miejsce parkingowe, a także wygodny parking przed domem.