Mieszkanie 3 pokoi 52 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$262,459
$5,047/m²
;
In CRM: 18496
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Lubelska, 17
  • Metro
    Stadion Narodowy (~ 600 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,047/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1995
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 znajdujące się na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku wybudowanego w 1995 roku.

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Praga-Poludne. Mieszkanie zostanie gruntownie odnowione w 2024 roku.

 

Zawiera trzy osobne pokoje, kuchnię z oknem, łazienkę i loggię. Cena obejmuje meble i sprzęt AGD. Do lokalu przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 2,5 m2.

Rozkład pomieszczeń: salon o powierzchni 14,5 m² i loggia 3,5 m², dwie sypialnie o powierzchni 12,5 m² i 8 m², kuchnia 6,3 m², łazienka 4,7 m² oraz przedpokój o powierzchni 5,2 m².

 

Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.

Położony w centrum Pragi Południe, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą: sklepy, restauracje, instytucje edukacyjne. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej (140 m do przystanku autobusowego, 750 m do stacji metra Stadion).