Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$201,067
$3,079/m²
;
In CRM: 11883
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Roznowska, 10 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,079/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3m2 w Warszawie Praga Południe Gocławek

 

Apartament:

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3 m2 z antresolą i balkonem. Położone na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku murowany dom z 2000r.

Własność spółdzielcza z KW. Opłata serwisowa (czynsz) - 610 zł.

 

Układ pomieszczeń:

- hol wejściowy 21,0 m2

- łazienka 6,6m2

- antresola 11,7m2

- pokój 10,6m2, ekspozycja - wschód, południe

- toaleta 1,5m2 północ, zachód

- biuro 13,9 m2, ekspozycja północna, zachodnia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć