Budynek magazynowo - przemysłowy

Lipki Wielkie, Polska, gmina Santok
$220,000
$177/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $177/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    1 242 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1940
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Lipki Wielkie, Polska, gmina Santok
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Złóż bezpłatny wniosek
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty