Mieszkanie 1 pokój 136 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$521,437
VAT
$3,834/m²
;
In CRM: 62728
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $3,834/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    136 m²

Opis

📍 Położenie: Centrum miasta, budynek obok Gimnazjum📐 Powierzchnia: 136 m ² + 60 m ² strych w fazie niedokończonej (powłoki)🏠 Układ: Apartament z trzema sypialniami🚗 Parking: Jeden parking wliczone w cenę Ten przestronny apartament znajduje się w jednym z najbardziej wysublimowanych miejsc w centrum miasta. Układ oferuje ogromny potencjał dostosowania, strych daje możliwość dodatkowej przestrzeni mieszkalnej zgodnie z preferencjami kupującego. 💶 Cena: 450,000 EUR Rzadka okazja do nabycia nieruchomości w prestiżowej lokalizacji, idealny dla domu rodzinnego lub jako inwestycja.