Mieszkanie 1 pokój 107 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$307,069
VAT
$2,870/m²
;
In CRM: 79002
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $2,870/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²

Opis

Luksusowy dwupokojowy apartament na sprzedaż w Bečići, położony w prestiżowym kompleksie mieszkalnym na Riwierze Budva, znany z szerokich piaszczystych plaż i krystalicznie czystego Adriatyku. Ten apartament o powierzchni 107 m ² oferuje doskonałe połączenie nowoczesnego komfortu, wysokiej jakości konstrukcji i doskonałego potencjału inwestycyjnego, co czyni go idealnym zarówno dla dochodów mieszkalnych jak i wynajmu. Property Review Powierzchnia całkowita: 107 m ² Sypialnie: 2 łazienki: 2 Taras: Duży taras z miejscem do przechowywania Stan: W pełni umeblowany Status: Zarejestrowany (uknjiženo), gotowy do ruchu w Widok: Opis morza: Ogrzewanie podłogowe w całym układzie wnętrz Apartament posiada przestronny i funkcjonalny układ, w tym: Duży pokój dzienny Kuchnia i jadalnia Dwie sypialnie Dwie łazienki Duży taras z dodatkowym miejscem do przechowywania Wnętrze jest jasne, nowoczesne i w pełni wyposażone, zapewniając wygodne i eleganckie środowisko życia. Opis & Wyposażenie Ogrzewanie podłogowe w całym apartamencie W pełni wyposażone w wysokiej jakości meble Kompletny zestaw nowoczesnych urządzeń Słoneczna orientacja i światło naturalne Gotowy do natychmiastowego obsadzenia Residential Complex Apartament znajduje się w highly-end kompleks mieszkalny, oferując: Gated and landscaped terytorium 24 / 7 nadzoru wideo Basen Restauracja w kompleksie Plac zabaw dla dzieci Automatyczny system nawadniania dla zieleni Profesjonalna firma zarządzania nieruchomościami Ośrodek konserwacji (house- master) Lokalizacja Bečići jest jednym z najbardziej popularnych miejsc przybrzeżnych w pobliżu Budva, znany z: Długie piaszczyste plaże Luksusowe hotele i kurorty Restauracje i nadmorska promenada Silny popyt turystyczny Potencjał inwestycyjny Ta nieruchomość stanowi premium możliwość inwestycji, dzięki: Prestiżowy kompleks z udogodnieniami Widok na morze i duża przestrzeń mieszkalna Wysokie zapotrzebowanie na krótkoterminowe czynsze W pełni umeblowane i gotowe do wynajęcia Dodatkowa korzyść: Płatność możliwa w rubli Idealny do: Luksusowa rezydencja Holiday Home Wynajem inwestycji FAQ - Apartament w Bečići (107 m ²) 1) Co jest na sprzedaż? Luksusowy apartament dwupokojowy o powierzchni 107 m ² w Bečići, Budva. 2) Czy apartament jest umeblowany? Tak, jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i urządzenia. 3) Czy apartament ma widok na morze? Tak, apartament oferuje widok na morze. 4) Jaki system ogrzewania jest zainstalowany? Apartament posiada ogrzewanie podłogowe w całym. 5) Jakie udogodnienia oferuje kompleks? Basen, restauracja, plac zabaw, ochrona, terenów zielonych i usług zarządzania. 6) Czy nieruchomość jest zarejestrowana? Tak, jest w pełni zarejestrowany (uknjiženo). 7) Czy mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się? Tak, jest gotowy na natychmiastowe zajęcie. 8) Czy to dobra inwestycja? Tak, ze względu na swoją lokalizację i udogodnienia, jest idealny dla dochodów z wynajmu i wartości długoterminowej. 9) Czy płatność jest możliwa w innych walutach? Tak, wypłata w rubli jest możliwa. 10) Dla kogo ta nieruchomość jest idealna? Idealny dla inwestorów, rodzin lub kupców poszukujących luksusowego życia przybrzeżnego.