Willa 4 pokoi 200 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$485,446
$2,427/m²
;
In CRM: 57567
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 770 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Piękny trzypiętrowy dom z sauną i winiarnią jest na sprzedaż. Dom składa się z domu głównego i małego oddzielnego domu przylegającego do niego. Powierzchnia budynku wynosi 108 m2. W rzeczywistosci, powierzchnia konspiracja dom jest w przybliżeniu 200 m2. Powierzchnia działki wynosi 1,770 m2. Dom posiada kilka pokoi, 3 sypialnie, 3 łazienki i jedną toaletę, dwie kuchnie z jadalnią. Każdy pokój posiada duży taras z widokiem na góry i morze. Pod domem znajduje się sauna z łaźnią i magazynem. Pensjonat posiada salon z aneksem kuchennym, duży pokój na sypialnię, łazienkę i winiarnię. W pełni umeblowane. W pobliżu domu, kaskaderstwo. Na miejscu sadzone są winogrona, kiwi i cytrusy. Parking dla kilku samochodów. Dom potrzebuje remontu. Dom jest całkowicie ogrodzony od sąsiadów, położony przez mały strumień wśród gór i przyrody. Odległość od morza 1200 metrów. Sklep spożywczy i piekarnia w odległości spaceru. Płatność jest możliwa zarówno w Czarnogórze, jak i w Federacji Rosyjskiej. Lokalizacja: Budva Powierzchnia domu: 200 m2 Powierzchnia: 1770 m2 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek: 5