Działki 507 m², Czarnogóra

$135,315
$267/m²
;
In CRM: 225757
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Lokalizacja

  • Adres
    Palih boraca

Opis

Dzia? ka na sprzeda? w osadzie Krasichi w pobli? u miasta Tivat. Powierzchnia działki wynosi 507 m2. Strona jest urbanizowana. W pobliżu obiektu znajduje się niezbędna infrastruktura (woda, energia elektryczna), dostęp do obiektu jest możliwy z trzech stron. Zgodnie ze szczegółowym planem miejskim na tej stronie można zbudować dom lub willę o trzech piętrach. Od strony oferuje piękny widok na morze, który jest tylko 200 metrów. A w 12 minut samochodem jest piękna plaża Blue Horizonti.

Lokalizacja na mapie

Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Finanse
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek