Mieszkanie 3 pokoi 57 m² Mediolan, Włochy

Włochy, Mediolan
$350,781
$6,154/m²
;
In CRM: 6656
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

• Adres
    Via Antonio Cesari, Istituto Comprensivo Vittorio Locchi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,154/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Opis

OC- 004. Nowy apartament w Mediolan

Opis:

W starym budynku w stylu Milanese początku XX wieku, oferujemy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie 57 m2 na czwartym piętrze bez windy, całkowicie odnowione i wyposażone w nowe meble.
Obiekt składa się z sali wejściowej.
pokój dzienny z otwartą kuchnią wyposażoną w kuchenkę indukcyjną i urządzenia podstawowe;
korytarz
łazienka ze szklanym prysznicem, już zainstalowana pralka i
sypialnia z podwójnym łóżkiem z dostępem do głównej drogi

Główne cechy:
- Częściowa renowacja oryginalnego wyglądu ścian bielonej cegły w salonie i sypialni;
- sufity podwieszane z oświetleniem LED;
- Podłogi naturalne dębowy parkiet, położony w choince, i wysokiej jakości powłoki Mutina do łazienki;
- autonomiczne ogrzewanie z grzejnikami;
- przygotowanie systemu klimatyzacji;
- podwójne szyby PCV;
- wewnętrzne drzwi przesuwne;
- różne budynki w szafy.

Opłata miesięczna wynosi 70,00 euro miesięcznie.

Dodatkowe usługi firmy:
- Sprawdzanie czystości prawnej
- Wsparcie prawne transakcji z gwarancją uzyskania wszystkich dokumentów dotyczących własności
- Podróże: Rezerwacja biletów lotniczych w najniższej cenie
- Usługi postsprzedaży - rozwiązanie wszelkich pytań dotyczących utrzymania nieruchomości

OC- 004