Szeregowiec 4 pokoi 180 m² Kalyvia Thorikou, Grecja

Kalyvia Thorikou, Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$434,501
$2,414/m²
;
In CRM: 12966
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    350 m²

Opis

Na sprzedaż dwupoziomowy o powierzchni 180 metrów kwadratowych w Attyce .Maisonette ma poziomy 3. Parter składa się z jednej sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki. Pierwsze piętro składa się z salonu z kuchnią, jednego WC. Drugie piętro składa się z sypialni 3, łazienek 2. Z okien otwiera się wspaniały widok na miasto. Jest kominek, klimatyzacja i ogrzewanie. Właściciele opuszczą meble ze sprzedażą. Budynek ma windę. Zainstalowano system alarmowy. Dodatki wliczone w cenę nieruchomości: miejsce parkingowe, ogród, garaż. Dom wolnostojący znajduje się w Kalyvia Foriku we wschodniej Attyce. W ostatnich latach obszar ten jest aktywnie rozwijany po budowie lotniska „Eleftherios Venizelos”". Bogata flora regionu stanowi atrakcję dla wielu mieszkańców stolicy, którzy wybierają ten obszar na wakacje, a nawet na pobyt stały.

Lokalizacja na mapie