Mieszkanie 3 pokoi 141 m² Municipality of Zografos, Grecja

Grecja, Municipality of Zografos
$278,808
$1,977/m²
;
In CRM: 224512
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.03.2026

• Adres
    Ydaspou, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,977/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    141 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Apartament na sprzedaż 141 metrów kwadratowych w Atenach. Apartament znajduje się na piątym piętrze i składa się z 3 sypialni, salonu, jednej kuchni, jednej łazienki, jednej łazienki.
Okna wychodzą na miasto. Obiekt ma markizy, ogrzewanie. W budynku nie ma windy.

Obiekt znajduje się w spokojnej i zorganizowanej części dzielnicy Zografou, z bezpośrednim dostępem do podstawowej infrastruktury, transportu publicznego i rynku lokalnego. Lokalizacja łączy charakter mieszkalny z wygodą codziennej obsługi, co sprawia, że nieruchomość nadaje się zarówno do własnego życia i inwestycji.
Przestrzeń mieszkalna ma wygodny obszar i funkcjonalny układ. Strefy dzienne i pomieszczenia prywatne są logicznie oddzielone, zapewniając wygodę i elastyczność w użyciu. Pokój dzienny posiada wystarczającą ilość miejsca do codziennego użytku, a sypialnie spełniają wymagania zakwaterowania rodzinnego lub alternatywnego użytkowania.
Budynek znajduje się w stabilnym środowisku życia i posiada cechy, które umożliwiają zarówno natychmiastowe wykorzystanie, jak i późniejszą modernizację zgodnie z potrzebami nabywcy. Nieruchomość jest zorientowana na miejsce zamieszkania i znajduje się na obszarze o stałym popycie w szerszym obszarze Zografou.

Lokalizacja na mapie

Grecja, Municipality of Zografos