Mieszkanie 2 pokoi 49 m² Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands, Grecja

Grecja, Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands, Korfu
$247,204
$5,045/m²
;
In CRM: 222945
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Grecja
  • Region / Państwo
    Peloponez, Grecja Zachodnia i Wyspy Jońskie
  • Okolica
    Region Wyspy Jońskie
  • Miasto
    Municipality of Central Corfu and Diapontia Islands
  • Adres
    Stratigou Xenofondos

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,045/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1

Opis

Apartament na sprzeda? 49 metrów kwadratowych na wyspie Korfu. Apartament znajduje się na drugim piętrze i składa się z 2 sypialni, pokój dzienny z kuchnią, jeden pokój z prysznicem.
Obiekt ma klimatyzację.

Odnowiony apartament na drugim piętrze, 49 m kw 124; Manduki, Korfu

Apartament znajduje się w okolicy Manduca, w odległości spaceru od portu i w pobliżu centrum miasta Korfu, ten apartament stanowi doskonałą okazję zarówno do życia, jak i inwestycji.
Budynek dwupiętrowy został zbudowany przed 1940 i całkowicie odnowiony w 2021 roku. Składa się z dwóch niezależnych poziomo oddzielonych mieszkań, z których każdy jest sprzedawany oddzielnie.

Apartament na drugim piętrze
Powierzchnia całkowita: 58 m2 (49 m2 powierzchni mieszkalnej)
Salon z otwartą kuchnią
Dwie sypialnie.
Łazienka z prysznicem

Idealne dla:
Inwestycje (leasing długoterminowy lub krótkoterminowy)

* * * Obiekt jest obecnie wynajęty * * *
/ Umowa najmu wygasa 30.04.2027 * * *