Mieszkanie 2 pokoi 93 m² Thermi, Grecja

Grecja, Thermi
$270,796
$2,912/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $2,912/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Opis

Kod własności: HPS5815 - Mieszkanie do sprzedaży w Thermi Center za €235.000. Ten 93.96 m kw. Apartament znajduje się na 1 piętrze i oferuje 2 Sypialnie, Livingroom, Kuchnia, łazienka. Obiekt oferuje również ogrzewanie: Ogrzewanie podłogowe - Gaz ziemny, podłoga z kafelkami, widok na krajobraz miejski, Ramki okienne: Aluminium, Opancerzone drzwi, winda, dostępność dla osób niepełnosprawnych, jednostka magazynowa 3 m kw., instalacja wstępna do A / C, instalacja wstępna do systemu alarmowego, podwójne szyby, solarny podgrzewacz wody, otwarta przestrzeń, światłowód optyczny. Budynek został zbudowany w 2025 roku. rating energetyczny budynków: A + Odległość od morza 4000 metrów, Odległość od najbliższego lotniska: 6400 metrów, Kompleks mieszkalny znajduje się w jednym z prestiżowych przedmieść Saloniki, Thermi. Szybko zyskując popularność dzięki doskonałej ekologii, bliskości lotniska i dostępu do półwyspu Halkidiki, ulubionym miejscu wakacyjnym dla mieszkańców i turystów, obszar aktywnie rozwija. W pobliżu znajdują się centra rozrywki, centra handlowe, boiska do piłki nożnej i korty tenisowe, a w okolicy znajduje się wiele elitarnych instytucji edukacyjnych, w tym dwujęzyczne szkoły zagraniczne.

Istnieje wiele parków i zielonych terenów rekreacyjnych w pobliżu, w tym sztuczne jezioro Termi Park, gdzie miło jest przejść się z rodziną przez cały rok, a w lecie cieszyć się chłodem w cieniu drzew sosnowych. Dzięki górzystym terenom Zatoka Termiczna jest stąd doskonale widoczna, a wieczory można podziwiać zachody słońca.