Szeregowiec 3 pokoi 270 m² Kalyvia Thorikou, Grecja

Kalyvia Thorikou, Grecja, Municipality of Saronikos, Kalyvia Thorikou Municipal Unit
$732,039
$2,711/m²
;
In CRM: 54317
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    270 m²

Opis

Na sprzedaż maisonette 270 metrów kwadratowych w Attica. Maisonette ma 3 poziomy. Półpiwnica składa się z jednej sypialni, salonu, jednej łazienki. Parter składa się z salonu z kuchnią, jeden WC. Pierwsze piętro składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, jednej garderoby. Widok na miasto, morze, góry otwiera się od okien. Istnieją: kominek, ogrzewanie, grill. Budynek ma windę. Dodatki wliczone w cenę: parking, ogród, garaż. Obiekt posiada wspólny basen. Nieruchomości bankowe 9.B.2 Maisonette 9.B.2 znajduje się w obszarze Lagonisi