Mieszkanie 2 pokoi 100 m² Dusseldorf, Niemcy

Niemcy, Dusseldorf
$600,663
$6,007/m²
;
In CRM: 217909
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.10.2025

Cena za m²
    $6,007/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²

Opis

Możliwy dochód miesięcznie - 1.700.00 €
Możliwy dochód rocznie - 20,400.00 €
Możliwa wydajność - 3,9%

balkon
Toaleta dla gości
Ogrzewanie gazowe

Dom posiada basen, saunę, siłownię i podziemny parking.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek