Mieszkanie 1 pokój 35 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$60,000
$1,714/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Niko Pirosmani Street, 10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,714/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    25 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    45

Opis

🌆 Odkryj świat możliwości z Ramada Boutique Apartments w Batumi! 🌆

Szukasz unikalnego domu z wysokiej klasy usługi i stałego potencjału dochodu? Zapraszamy do zwiedzania naszych luksusowych apartamentów w samym sercu Batumi - miasta znanego z łagodnego klimatu, bogatej kultury i rosnącego przepływu turystów.

Zalety naszych apartamentów:

✅ Inwestuj z zyskiem: Otwórz drzwi do atrakcyjnych dochodów inwestycyjnych zaczynając od 113,000 dolarów.

✅ Wybór opcji: Oferujemy szeroki wybór ofert w przystępnych cenach od $60,000 USD, satysfakcjonujące wszelkie preferencje i budżet.

✅ Prestiżowa lokalizacja: Ciesz się wszystkimi korzyściami z życia w stolicy turystyki Gruzji, Batumi, w pobliżu słynnych zabytków miasta i tętniących życiem obszarów.