Mieszkanie 3 pokoi 73 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$230,000
$3,159/m²
;
Data aktualizacji: 10.02.2026

• Adres
    Niko Pirosmani Street, 17 b

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,159/m²
  • Piętro
    Piętro
    37
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    38

Opis

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stylu neoklasycznym z widokiem na miasto i góry 🏔
📍 Adres: Batumi, Pirosmani St., 17
Intourist Residence, Blok B
Okręg: Aleja Bohaterów - jeden z najlepszych i najbardziej rozwiniętych obszarów miasta
Powierzchnia: 72,8 m2
Piętro: 36
Apartament z przemyślanym planowaniem:
Dwie sypialnie i przestronny salon
Dwie łazienki (wanna i prysznic)
- garderoba
- okna z dwóch stron z panoramicznym widokiem na miasto i góry
Nowoczesne i naturalne materiały są używane w dekoracji, ukryte drzwi montażowe i grzejniki stalowe są zainstalowane. Świeże renowacje zostały wykonane - nikt jeszcze nie mieszkał w mieszkaniu, wszystkie meble i urządzenia są nowe.
Kompleks spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa pożarowego. W odległości spaceru: morze, park z jeziorem, sklepy, restauracje, siłownie i wszystkie niezbędne infrastruktury.
Wideo na życzenie.

Nr serii 4703ASH