Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Batumi, Gruzja

Gruzja, Batumi
$54,000
$1,080/m²
;
Data aktualizacji: 24.11.2025

• Adres
    Zhiuli Shartava Avenue, 26 Avenue by Orbi

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,080/m²
  • Piętro
    Piętro
    32
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    33

Opis

Panoramiczny apartament z widokiem na morze, o powierzchni 50 m2, z dwoma pokojami.
Duży balkon i wspaniałe perspektywy biznesowe.
Położony w centrum miasta.
Dom jest prawie ukończony.
Z wyższych pięter roztacza się wspaniały widok na góry, miasto i morze.
Projekt jest jednym z największych w Batumi.
Możemy zorganizować dla Ciebie naprawy na każdy gust,
a następnie zabrać swoje apartamenty do zarządzania na wynajem długoterminowy za pośrednictwem naszej firmy.
Biorąc pod uwagę skalę budynku i plany zagospodarowania,
jest to jeden z najkorzystniejszych obiektów do inwestycji —
lub jedno z najbardziej luksusowych miejsc na pobyt osobisty ze wspaniałymi widokami na miasto i morze.

Lot 4015AL