Mieszkanie 1 pokój 76 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$511,057
$6,716/m²
;
In CRM: 245166
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $6,716/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    76 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Ten stylowy apartament z 1 sypialnią łączy nowoczesny design, komfort i funkcjonalność w ramach nowoczesnego rozwoju mieszkaniowego skoncentrowanego na życiu społeczności. Idealny dla profesjonalistów, par lub inwestorów, apartament oferuje jasne otwarte-plan przestrzeni życiowej, nowoczesna kuchnia z jakości wykończenia, przestronna sypialnia z budynk- w szafy, elegancka łazienka i zadaszony weranda idealny do relaksu na zewnątrz. Duże okna pozwalają na mnóstwo naturalnego światła, tworząc ciepłą i zachęcającą atmosferę w całym domu. Mieszkańcy mogą korzystać z premium communal udogodnienia, w tym basen, fitness i obszary rekreacyjne, ogrodów krajobrazowych, place zabaw dla dzieci i prywatny parking z magazynami. Zaprojektowany do nowoczesnego życia miejskiego, ten apartament oferuje doskonałą równowagę prywatności, wygody i stylu życia, co czyni go doskonałym wyborem zarówno dla życia mieszkaniowego i inwestycji.