Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Kato Polemidion Municipality, Cypr

Kato Polemidion Municipality, Cypr
$474,392
$4,606/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $4,606/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Zaprojektowany dla nowoczesnego miejskiego stylu życia projekt ten tworzy nową przestrzeń architektoniczną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Kato Polemidia w Limassol. Gładkie linie elewacji, zielone obszary z projektowaniem krajobrazu i przemyślany układ budynków tworzą harmonijną atmosferę, w której prywatność, komfort i wygoda życia codziennego naturalnie łączą się ze sobą. Projekt obejmuje kolekcję jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów, a także przestronne penthouses z prywatnym tarasem dachowym. Wnętrza charakteryzuje funkcjonalny układ i obfitość naturalnego światła, i wysokie sufity, przestronne werandy i wysokiej jakości materiały podkreślają nowoczesny i elegancki charakter rezydencji. Podłogi z drewna półmasowego, włoska kanalizacja, okna z podwójną szybą i aluminiowe systemy okienne wzmacniają poczucie komfortu. Dla mieszkańców istnieje rozwinięta infrastruktura: duży basen, nowoczesna siłownia, sauna, usługi concierge, grill, kiosku, plac zabaw, prywatny parking i profesjonalne zarządzanie nieruchomościami. Bliskość plaż, szkół, transportu publicznego i infrastruktury miejskiej sprawia, że projekt ten jest atrakcyjny zarówno dla żywych, jak i długoterminowych inwestycji w jednym z obiecujących obszarów Limassol.

Lokalizacja na mapie

Kato Polemidion Municipality, Cypr
Opieka zdrowotna