Penthouse 3 pokoi 208 m² Ypsonas Municipality, Cypr

Ypsonas Municipality, Cypr
$463,318
$2,227/m²
;
In CRM: 245046
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $2,227/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    208 m²

Opis

Nowoczesny penthouse marki na 3 piętrze współczesnego rozwoju w Ypsonas, Limassol - gotowy do natychmiastowego przekazania. Usytuowany w cichej dzielnicy mieszkalnej z łatwym dostępem do głównej autostrady. Ogółem 208 m ² podzielone na dwa poziomy: 107 m ² na 3 piętrze i 101 m ² na 4 piętrze dachu poziomu. 3. piętro (107 m ²): 81 m ² powierzchni wewnętrznej plus 26 m ² pokryty werandą. Dwie sypialnie - mistrz z łazienką - kuchnia i pokój dzienny open- plan, łazienka rodzinna z budynkiem w WC, zintegrowane przechowywanie w kuchni i szafki sypialne, ukryte oświetlenie sufitowe w salonie i korytarzu, i oświetlenie LED pod szafkami kuchennymi. Podgrzewane grzejniki ręczników w obu łazienkach. 4 piętro (poziom dachu, 101 m ²): dodatkowy 21 m ² pokój z łazienką, 80 m ² odkryty weranda z prowiantem na grilla i jacuzzi, plus dedykowany magazyn. Oszałamiające widoki na morze i góry. Oba piętra są połączone prywatnymi wewnętrznymi schodami między werandami, a także przez wspólne schody budynku i windę. Zbudowany do wysokiej specyfikacji z klasą efektywności energetycznej A, zapewnienie klimatyzacji, zapewnienie ogrzewania podłogowego, rolety elektryczne na wszystkich oknach i drzwiach, system ciśnień wodnych, 3 kW fotowoltaiczny układ słoneczny, odcień słoneczny na werandzie i dedykowana pralka / suszarka. Dwa prywatne miejsca parkingowe (jeden zadaszony, jeden odkryty, 12 m ² każdy).