Mieszkanie 3 pokoi 220 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$2,86M
$13,003/m²
;
In CRM: 243410
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $13,003/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019

Opis

Ten wyjątkowy apartament nad morzem znajduje się w samym sercu Limassol Marina, oferując rzadkie połączenie luksusu, prywatności i bezpośredniego dostępu do jednego z najbardziej prestiżowych miejsc nadmorskich na Cyprze. Obiekt posiada trzy przestronne pokoje typu en- suite, z których każdy jest zaprojektowany jako apartament z high-end wykończenia i łazienki, zapewniając maksymalny komfort i prywatność. Ponadto stylowa toaleta gości uzupełnia łącznie cztery łazienki. Rozległe open- plan życia i jadalnia jest wzmocniona przez oszklenia podłogowe do sufitu, płynnie łącząc wnętrze z hojnych tarasów, które oferują nieprzerwany widok na morze i marinę. Przeznaczony do wyrafinowanego życia przybrzeżnego, apartament cieszy się panoramiczne widoki z każdego pokoju, tworząc jasną i spokojną atmosferę w całym. Mieszkańcy korzystają z ekskluzywnych udogodnień, w tym prywatny basen, bezpośredni dostęp do plaży i w pełni wyposażona siłownia, wszystkie w bezpiecznym i dobrze utrzymanym środowisku. Nieruchomość obejmuje również prywatny parking podziemny i dedykowany magazyn, z możliwością nabycia jacht lub przystani parking bezpośrednio przed rezydencją - wyjątkowa cecha dla miłośników łodzi. Wyszukany dwuwarstwowy system bezpieczeństwa 24 / 7 zapewnia całkowity spokój umysłu, podczas gdy brak VAT, oficjalnie potwierdzony pełną dokumentacją, zapewnia znaczną przewagę finansową. Rezydencja ta stanowi wyjątkową okazję do nabycia premium nabrzeża domu, łącząc doskonałą lokalizację, doskonałą jakość i wyjątkową wartość w Limassol Marina.