Mieszkanie 1 pokój 57 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$389,562
$6,834/m²
;
In CRM: 86689447
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $6,834/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Penthouse z jedną sypialnią i prywatnym ogrodem na dachu jest dostępny na sprzedaż w niedawno uruchomionej inwestycji o mieszanym przeznaczeniu. Osiedle jest ogrodzone i w pełni zabezpieczone, a w jego skład wchodzą bloki mieszkalne i dedykowany budynek biurowy. Pięć bloków mieszkalnych, wraz z całym komponentem biurowym, zostało już sprzedanych. Obecnie dostępnych jest tylko 20 lokali mieszkalnych w ostatnim bloku B, składającym się wyłącznie z mieszkań z jedną i dwiema sypialniami. Kompleks został zaprojektowany jako prywatne, zorientowane na społeczność środowisko mieszkalne, oferujące zagospodarowane tereny zielone, baseny dla dorosłych i dzieci, w pełni wyposażoną siłownię, strefy relaksu, salę konferencyjną oraz ścieżki dla pieszych, które zwiększają codzienny komfort i dobre samopoczucie. Znaczny nacisk położono na efektywność energetyczną i zrównoważone życie, z wysokiej jakości standardami budowlanymi, energooszczędnymi aluminiowymi oknami z podwójnymi szybami, wysokiej jakości podłogami i nowoczesnymi technologiami budowlanymi. Inwestycja została sklasyfikowana jako budynek o niemal zerowym zużyciu energii i posiada certyfikat BREEAM, zapewniając długoterminową wartość i niższe koszty operacyjne. Położony w Zakaki, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Limassol, obszar ten szybko staje się ośrodkiem dla firm z branży fintech, międzynarodowych biur i nowoczesnych inwestycji biznesowych. Bliskość nowego portu, przystani i kluczowej infrastruktury handlowej sprawia, że lokalizacja ta jest szczególnie atrakcyjna dla profesjonalistów z branży żeglugowej, technologicznej i finansowej, a ceny nieruchomości pozostają bardziej przystępne w porównaniu z głównymi obszarami miasta. Szczegóły dotyczące apartamentów: Blok B Jednostka B504: Piętro: 5 Typ: Penthouse Sypialnie: 1 Orientacja: Zachód Powierzchnia wewnętrzna: 57 m² Zadaszona weranda: 12 m² Ogród na dachu: 54 m² Części wspólne: 8 m² Łączna powierzchnia: 132 m² Cena: Od €335,000 + VAT Projekt jest w trakcie budowy, a jego ukończenie zaplanowano na grudzień 2028 r. Przedstawione zdjęcia służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Nr rej. Nr: 1315 | Lic. Nr: 368/E