Willa 3 pokoi 171 m² Yeroskipou, Cypr

$1,08M
$6,303/m²
;
In CRM: 32217
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    171 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    243 m²

Opis

Nowoczesne wille w Geroskipou, Pafos dwa - trzy sypialnie Odkryj współczesny Śródziemnomorskie życie w tych pięknie zaprojektowane nowoczesne wille położone w samym sercu Geroskipou, Pafos. Idealny dla rodzin, profesjonalistów i inwestorów, ten rozwój łączy elegancką architekturę z praktycznym komfortem, wszystkie w pobliżu niezbędnych udogodnień. Cechy własności Sypialnie: 2-3 przestronne sypialnie, w tym apartament z łazienką Bathrooms: 2-3 nowoczesne łazienki z wysokiej jakości oprawy Obszary mieszkalne: kuchnia, jadalnia i kuchnia Przestrzeń zewnętrzna: Prywatny ogród, zadaszony weranda i dedykowany parking Powierzchnia działki: 250- 285 m ² Obszar pokryty: 150- 175 m ² Ciesz się nowoczesnym stylem życia z śródziemnomorskim dotykiem. Czy relaks w prywatnym ogrodzie lub zabawnych gości na werandzie, te wille oferują doskonałą równowagę komfortu wewnątrz i przyjemności na zewnątrz. Wszystko to, zaledwie kilka minut od plaż, szkół, sklepów i rozrywki. Ustawienia lokalizacji Premiera lokalizacji w centrum Geroskipou, w pobliżu szkół, supermarketów i usług publicznych 5- 10 minut od piaszczystych plaż i linii brzegowej Pafos Łatwy dostęp do międzynarodowych szkół i obiektów medycznych Blisko centrów handlowych, restauracji i kawiarni Silny popyt na wynajem z doskonałym długoterminowym i wakacyjnym potencjałem wynajmu FAQ - Geroskipou Modern Villas 1. Ile sypialni jest dostępnych? Każda willa oferuje 2-3 sypialnie, w tym główną sypialnię z łazienką. 2. Czy posiadłość ma przestrzeń na zewnątrz? Tak, każda willa posiada prywatny ogród, werandę i dedykowany parking. 3. Jaki jest rozmiar willi? Zakres powierzchni pokrytych wynosi 150- 175 m ², o rozmiarach powierzchni 250- 285 m ². 4. Czy salon jest otwarty? Tak, wille wyposażone są w układ open- plan łączący kuchnię, życia i jadalni. 5. Jak daleko jest od plaży? Najbliższe plaże znajdują się w odległości około 2-3 km, około 5- 10 minut jazdy. 6. Czy w pobliżu są szkoły? Szkoły lokalne znajdują się w odległości spaceru, a szkoły międzynarodowe - 2-3 km. 7. Czy ta nieruchomość nadaje się do inwestycji? Oczywiście. Lokalizacja i nowoczesny design oferują duży potencjał zarówno dla długoterminowych i wakacyjnych wynajmu. 8. Kiedy projekt zostanie ukończony? Szacowana data zakończenia wynosi 2028 r., w zależności od wybranej jednostki.