Dom 2 pokoi 98 m² Lakatameia, Cypr

Lakatameia, Cypr, Nikozja
$236,878
$2,417/m²
;
In CRM: 61167
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.02.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    271 m²

Opis

Semi- Odłączony Dom z dwoma sypialniami w bardzo dobrej lokalizacji w okolicy Strovolos. Dom położony jest w bardzo spokojnej okolicy Strovolos. Jest blisko do wszystkich udogodnień i usług, z łatwym dostępem do autostrady Nicosia-Troodos i jest w pobliżu Apoel Training Centre itp. Obiekt został zbudowany w 1980 roku z wysokiej jakości materiałów i zbudowany na 271m2 powierzchni działki i dom ma do pięter i składa się z 98m2 powierzchni wewnętrznej z 11m2 pokryte werandą. Salon i jadalnia Oddzielna kuchnia 2 sypialnie Rodzinna łazienka WC dla gości Urządzenia elektryczne A / C jednostka podzielona do chłodzenia i ogrzewania W pełni umeblowane Woda pod ciśnieniem i woda słoneczna Kominek Ogród prywatny Jeden zadaszony parking Idealne dla par zawodowych lub rodziny