Dom 3 pokoi 182 m² Kissonerga, Cypr

Kissonerga, Cypr, Koinoteta Kissonergas
$816,351
$4,485/m²
;
In CRM: 240417
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    290 m²

Opis

Oferując wyjątkowy potencjał inwestycyjny, ten oszałamiający 3-pokojowy dom jest doskonale położony w Kissonerga, zaledwie 160 metrów od morza i naprzeciwko 5-gwiazdkowego hotelu, z obszaru turystycznego i plaż w zasięgu ręki. Obiekt posiada trzy luksusowe łazienki, w pełni zdobione marmurem na ścianach i piętrach oraz prywatny basen o wymiarach 3x7 metrów. Komfort jest gwarantowany przez cały rok z ogrzewaniem podłogowym, budynkiem - w centralnej klimatyzacji oraz systemem VRV. Wysokiej jakości oprawy i oprawy obejmują przesuwne drzwi i okna aluminiowe, oświetlenie ścienne LED ze zintegrowanymi paskami sufitowymi oraz wysokiej jakości meble i urządzenia marki, takie jak BOSCH. Bezpieczeństwo i prywatność są priorytetowo traktowane przez społeczność strzeżoną, całodobową ochronę i system CCTV. Efektywność energetyczna zwiększa się dzięki fotowoltaicznym panelom słonecznym, a rozległy ogród posiada programowalny system nawadniania. Dodatkowe cechy obejmują zadaszony parking, przestronne balkony, tarasy i werandy, jasnoszare antypoślizgowe płytki ceramiczne (60 × 120), a wykwintny marmur importowany z Egiptu i Włoch. Obiekt kwalifikuje się również do systemu stałego pobytu i posiada kartę członkostwa VIP. Ten dom jednoosobowy łączy luksus, wygodę i doskonałą lokalizację - co czyni go idealnym zarówno dla wysokiej klasy życia i silnej możliwości inwestycji.