Dom 4 pokoi 197 m² Limassol District, Cypr

$751,801
$3,816/m²
;
In CRM: 33806
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.05.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    197 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    230 m²

Opis

Ta pięknie utrzymywana, oddzielna rezydencja oferuje doskonałe połączenie przestrzeni, komfortu i wygody, idealnie usytuowany w centralnej, ale wygodnej i mieszkalnej części Limassol. W odległości spaceru od codziennych udogodnień, sklepów, kawiarni i szkół, nieruchomość cieszy się również łatwy dostęp do wszystkich głównych tętnic drogowych miasta, co stanowi doskonały wybór dla życia rodzinnego. W obiekcie znajdują się cztery przestronne sypialnie, w tym dwie sypialnie en- suite, podczas gdy pozostałe dwie sypialnie posiadają dobrze wyznaczoną łazienkę rodzinną. Przyjazna hala wejściowa otwiera się na elegancką część wypoczynkową z zakrzywionymi schodami, tworząc jasną i zachęcającą atmosferę. Na parterze znajduje się również toaleta dla gości. Oddzielna kuchnia i śniadanie / jadalnia wpływa do dodatkowego salonu / pokoju TV, oferując wszechstronne przestrzenie życiowe idealne zarówno dla życia rodzinnego, jak i rozrywki. Wykonane stałe wykończenia kuchni różowej i drzwi wewnętrzne dodać ciepło i charakter w całym, podczas gdy drzwi przesuwne pozwalają przestrzeni pozostać otwarte-plan lub być oddzielone dla prywatności, gdy jest to pożądane. Duże drzwi tarasowe otwarte na taras frontowy i na zewnątrz miejsca do siedzenia, podczas gdy pergola przylegająca do kuchni tworzy dalsze zacienione miejsce na zewnątrz jadalnia i relaks. Dodatkowe funkcje obejmują: Centralne ogrzewanie (olej napędowy), Klimatyzacja w całym budynku, Pralnia na trzecim poziomie, Gated entry, Prywatny parking dla dwóch samochodów, Czysty akt własności Doskonała okazja do zdobycia przestronnego domu rodzinnego w jednym z najbardziej wygodnych i dobrze podłączonych miejsc mieszkalnych Limassol.