Mieszkanie 1 pokój 50 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$301,347
$6,027/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $6,027/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Przytulny 1-pokojowy apartament w Zakaki, idealnie położony obok New Casino Resort w Limassol, zaledwie 5 minut spacerem od największego centrum handlowego Cypru i 10 minut od plaży Lady Mile. Rezydencja oferuje udogodnienia premium, w tym ogrody krajobrazowe i basen, co czyni go doskonałą inwestycją w kwitnącej lokalizacji.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?