Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Aradipu, Cypr

Aradipu, Cypr
$224,533
$2,291/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

• Adres
    Leoforos 1 Apriliou

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,291/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

Położony w Aradippou, Larnaca, ten nowoczesny rozwój mieszkalny oferuje kolekcję stylowych dwupokojowych apartamentów przeznaczonych do współczesnego życia miejskiego. Rozprzestrzenianie się po trzech piętrach budynku, jednostki wahają się od 90 do 98 metrów kwadratowych i wyposażone są w widoki na miasto, prywatny parking i energooszczędnej konstrukcji klasy A. Nieruchomość znajduje się około 6,5 km od morza, co czyni ją wygodną opcją dla osób poszukujących równowagi między dostępem do miasta i bliskości wybrzeża.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?