Mieszkanie 1 pokój 59 m² Dystrykt Larnaka, Cypr

Cypr
$183,172
$3,105/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $3,105/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Niesamowite nowoczesne, jasne i przestronne apartamenty położone w bardzo dobrze wyszukanym i wygodnym obszarze w dzielnicy Larnaca. Dzięki ocenie energetycznej A, ta rezydencja obiecuje trwałość i wydajność bez narażania na komfort. Odkryj cechę nowoczesnego życia w wyjątkowej cenie. Nie przegap okazji, aby podnieść swój styl życia, gdzie luksus spotyka przystępność w doskonałej harmonii. Ta jednostka posiada ogród dachowy o powierzchni 91,8 metrów kwadratowych z w.c. Dostawa - październik 2025

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?