Mieszkanie 2 pokoi 99 m² Larnaka, Cypr

Cypr, Larnaka
$518,281
$5,235/m²
;
Data aktualizacji: 17.04.2026

Cena za m²
    $5,235/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Opis

Odkryj idealne połączenie komfortu i wygody w tym ekskluzywnym kompleksie położonym w centrum Larnaki. Tutaj można cieszyć się spokojem spokojnej dzielnicy mieszkalnej, jak również łatwy i szybki dostęp do całej infrastruktury miejskiej, który sprawi, że Twoje życie wygodne i wygodne. Słynna promenada Finikoudes z różnorodnymi restauracjami, kawiarniami i wspaniałymi piaszczystymi plażami znajduje się zaledwie pięć minut drogi stąd. Nowoczesny budynek piętrowy składa się z przestronnych apartamentów i penthouses z dwoma sypialniami, które wyróżniają się przemyślane układy, wysokiej jakości wykończenia i harmonijne połączenie czystych linii i odcieni światła we wnętrzu, tworząc przytulną i stylową przestrzeń życiową. W celu zapewnienia komfortu przez cały rok w apartamentach zainstalowane zostaną okna z podwójną szybą, zapewniając wyjątkową izolację cieplną i dźwiękową. Wyjątkową cechą penthouses są przestronne tarasy dachowe, zapewniając mieszkańcom idealne miejsce na relaks z panoramicznym widokiem na krajobraz miejski. Z wygodną lokalizacją, nowoczesnym designem i praktycznym układem, ten unikalny apartament jest doskonałą opcją dla stałego zamieszkania lub rentownej możliwości inwestycji.