Mieszkanie 4 pokoi 124 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,22M
$9,818/m²
;
In CRM: 86280147
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

• Adres
    Gropious, 36

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $9,818/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Odkryj niesamowite mieszkanie w Limassol, Cypr, oferując mieszankę nowoczesnego designu i komfortu. Ten dom o powierzchni 124,2 m2 posiada cztery przestronne pokoje, zapewniając mnóstwo miejsca na relaks i rozrywkę. Z klimatyzacją i szybkim internetem, Twoje potrzeby komfortu i łączności są bezproblemowo spełnione. Ta nieruchomość oferuje szereg nowoczesnych udogodnień, takich jak energooszczędne panele fotowoltaiczne i eleganckie okna przesuwne, które wzmacniają naturalne oświetlenie. Budynek wyposażony jest w windę, parking dla samochodów osobowych i basen, zapewniając łatwość i wypoczynek na progu. Obejmij Limassol życia jednocześnie ciesząc się spokojem własnego luksusowego schronienia. Dzięki doskonałej konstrukcji i uprzywilejowanej lokalizacji, ten apartament oferuje wyjątkową okazję do doświadczenia najlepszych z obu światów. 368 / E