Willa 3 pokoi 138 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$448,550
$3,250/m²
;
Data aktualizacji: 24.09.2025

• Adres
    Georgiou Griva Digeni Avenue, 7 1st Lyceum of Paphos Ethnarch Makarios III

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    138 m²

Opis

Lavender Elegance - Luksusowa willa z widokiem na morze w Pafos, Cypr

Lavender Elegance jest wyrafinowaną willą, która płynnie łączy luksus i komfort. Położony w prestiżowej okolicy, oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne. Przestronne obszary życiowe płyną bez wysiłku do tarasów i pięknych ogrodów krajobrazowych, tworząc doskonałą harmonię pomiędzy przestrzeniami wewnątrz i na zewnątrz.

Wyposażona w nowoczesne udogodnienia, w tym prywatny basen, ta willa jest idealna dla tych, którzy cenią styl, komfort i wyjątkową jakość życia.