Willa 3 pokoi 180 m² Pafos, Cypr

Cypr, Pafos
$860,183
$4,779/m²
;
Data aktualizacji: 17.07.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    685 m²

Opis

Vento Retreats to luksusowy rozwój w malowniczej miejscowości Tala, oferujący wspaniałe widoki na morze i góry. Projekt obejmuje przestronne wille z 3 i 4 sypialniami zaprojektowane z nowoczesną architekturą, wykorzystując lokalne materiały do mieszania z naturalnym otoczeniem. Położony zaledwie 10 minut od Coral Bay Beach i 20 minut od międzynarodowego lotniska Pafos, Vento Retreats oferuje spokojne, wysokiej jakości doświadczenie życia w pobliżu niezbędnych udogodnień. # ref: VIL _ 414