Dom 5 pokojów 490 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$3,31M
$6,746/m²
;
In CRM: 25916
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    490 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    856 m²

Opis

Luksusowy widok na morze Villa na sprzedaż - €2,8M Odkryj ostateczny w luksusie życia z tej wspaniałej trzypiętrowej willi, oferując nieprzerwane widoki na morze ze wszystkich pięter. Położony na głównej powierzchni narożnej 860m ², ta bogata nieruchomość szczyci 490m ² powierzchni pokrytych zaprojektowane, aby zaimponować nawet najbardziej wymagających nabywców. Główne cechy: Morze Spektakularne Widok: Ciesz się zapierającymi dech w piersiach wistami morza z każdego piętra. Nowoczesne Komforty: Centralna klimatyzacja i centralne ogrzewanie podłogowe zapewniają doskonały komfort przez cały rok. Pływający basen: Oszałamiający basen o powierzchni 65m ² z jacuzzi, otoczony pięknym 180m ² powierzchni dekoracji. Lush, Dojrzały Ogród: Pejzaż z eleganckimi palmami, maniakalną trawą i wyrafinowanym oświetleniem ogrodowym. Wyśmienite podłogi: włoskie marmurowe podłogi zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz dla ponadczasowej elegancji. Niepowtarzalny Jacuzzi: Każda z pięciu sypialni zawiera własne jacuzzi. Kuchnie artystyczne: Dwie kuchnie high-end z Siematic Niemiecki design z Gaggenau i urządzeń Miele. Top- Tier Security System: Pełna automatyczna ochrona z alarmami i kamerami dla ostatecznego spokoju umysłu. Luksusowe łazienki: Wszystkie łazienki, toalety, płytki, meble i zlewy są Villeroy & Boch. Wyrafinowane Szczegóły: Railings Stainless, projektant żyrandole, tekowe drewniane sypialnia i drzwi WC, i imponujące Irocco drewna pivot drzwi wejściowe. Przestronne Verandas: Ogromne powierzchnie na zewnątrz, aby podziwiać spektakularne widoki. Parkowanie typu amp: Dwa oddzielne miejsca parkingowe zapewniają przestrzeń dla maksymalnie pięciu samochodów. Włoskie Wardrobes & Corian Kotły kuchenne: Wysokiej jakości wykończenia w całym, w tym luksusowe szafy w każdym pokoju i Corian powierzchni na wszystkich szczytach kuchni. Bramy elektryczne i nowoczesne Oświetlenie: Automatyczne bramy dla prywatności i eleganckie oświetlenie ogrodowe dla atmosfery. Pralnia: Wysokiej klasy luksusowe miejsce na pranie dla wygody. Ta willa doskonale łączy elegancję, komfort i jakość premium. Jego doskonały design, oszałamiające widoki na morze i skrupulatna uwaga na szczegóły sprawiają, że jest to rzadki klejnot na rynku luksusowym.