Willa 5 pokojów 700 m² Akrounda, Cypr

$3,73M
$5,323/m²
;
In CRM: 33810
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.05.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    6 355 m²

Opis

Zbudowany w 2012 roku, ta wyjątkowa rezydencja rozciąga się ponad 700 m kw na trzech rozszerzających się poziomach, mistrzowsko zbudowany z szytego na zamówienie syryjskiego wapienia i zaprojektowany, aby objąć jego spokojne naturalne otoczenie. Doskonała lokalizacja, aby uchwycić nieprzerwany widok na tamę i okolicę, nieruchomość oferuje rzadkie poczucie spokoju, prywatności i połączenia z naturą, ze świeżym powietrzem i spokojne krajobrazy przez cały rok. Duże francuskie okna zalewają wnętrza naturalnym światłem, tworząc jasne i zachęcające przestrzenie życiowe, tworząc piękny krajobraz z każdego kąta. Miejsce zamieszkania: • 5 przestronne sypialnie, wszystkie z walk- w szafie • 4 luksusowe łazienki ensuite z niestandardowych onyx blaty • Oddana nauka / pokój zabaw • Eleganckie pokoje do siedzenia i jadalni • Przestronna kuchnia open- plan z oddzielną jadalnią • Southface sypialnie zaprojektowane dla optymalnego światła słonecznego i ciepła Życie na świeżym powietrzu jest równie imponujące, oferując dwa duże pokryte werandy idealne do relaksu lub rozrywki, z widokiem na naturalne otoczenie, a także hojny weranda na dachu z panoramicznym widokiem na tamę, zieleń i otwarte niebo. Zaprojektowany dla komfortu i samowystarczalności, nieruchomość obejmuje: • Dwie prywatne studnie wodne (woda świeża i morska) • 34 m ³ magazynowanie wody słodkiej • magazynowanie wody morskiej 15 m ³ • Kąpielisko wodne 12 × 5 m • Parking dla maksymalnie 6 pojazdów (1 zakryte pomieszczenie) Dodatkowe funkcje obejmują: • Oddzielne mieszkanie pokojówki (studio z kuchnią, prysznicem i WC), odpowiednie dla dwóch pracowników • System fotowoltaiczny o mocy 10 kW • Dojrzały ogród z 15 + lat starożytnych drzew carob • Ściany wewnętrzne wykończone ekskluzywnymi tapetami Roberto Cavalli, Trussardi i Blumarine • System ogrzewania podłogowego LNG z trzema zbiornikami gazowymi o pojemności 500 litrów • Trzy magazyny Łączenie wyrafinowanych materiałów, obfite proporcje, zapierające dech w piersiach naturalne otoczenie i całkowita prywatność, ta niezwykła właściwość oferuje wyjątkową możliwość stylu życia w jednym z najbardziej spokojnych i malowniczych miejsc Limassol.