Mieszkanie 2 pokoi 94 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,32M
$14,012/m²
;
In CRM: 44413
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $14,012/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Opis

Nowy projekt znajduje się w Neapolis, zaledwie 100 metrów od pięknego wybrzeża i plaży. Dojazd do supermarketów, szkół, szpitali, banków, sklepów handlowych, klubów high-end, restauracji high-end, plaż zajmuje tylko 5 minut. Klasa energetyczna: B Dostępność Apartament 4 piętro Powierzchnia wewnętrzna 78,19 m2 Pokryte werandą 16 m2 Ogród dachowy 32,1 m2 Oczekiwana dostawa Listopad 2024