Dom 4 pokoi 160 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$578,428
$3,615/m²
;
In CRM: 44955
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    356 m²

Opis

Piękny dom z 4 sypialniami położony w prestiżowej okolicy Agios Athanasios blisko wszystkich udogodnień i autostrady. Spokojna dzielnica mieszkalna, 5 minut jazdy do szkoły Foleya. Parter: kuchnia otwarta, jadalnia, pokój dzienny, dodatkowa kuchnia, przechowalnia, WC gości, dodatkowy pokój dla gości lub biura, 2 duże werandy, jeden z pergola. Pierwsze piętro: 3 sypialnie, łazienka, pralnia, 2 pokryte werandy. Piękny, dojrzały ogród z drzewami i roślinami w całym domu z automatycznym systemem nawadniania. Długi parking na 5- 6 samochodów. Magazyn na podwórku. Dom ma podwójne szyby z ekranami muchy na wszystkich oknach, zapewnienie A / C, ciepło, gaz. Z 3szt. A / C, w pełni umeblowane, urządzenia elektryczne, światła, układ słoneczny, włoskie marmurowe podłogi, schody z drewna iroko, drzwi z drewna orzechowego i szafy z drewna dębowego. Dom jest drewnianej konstrukcji z doskonałą izolacją cieplną chłodną latem, ciepłą i przytulną zimą. W cichej dzielnicy mieszkalnej bardzo blisko do publicznych i słynnych szkół prywatnych. Odległość od mini rynku, apteka, salon piękności, siłownia i inne udogodnienia 4 fundamenty 2 łazienki + WC dla gości Powierzchnia pokryta 160m2 356m2 powierzchni Akty własności pełnej