Nieruchomości komercyjne 567 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$3,42M
$6,036/m²
;
In CRM: 237495
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $6,036/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    567 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Nowoczesny apartament w sercu Yermasoyia, Limassol Ten elegancki dom znajduje się w ultranowoczesnym, trzypiętrowym budynku wyróżniającym się uderzającym wzornictwem architektonicznym. Inspirowane kształtem litery "A", pogrubione przekątne linii elewacji tworzą potężne wizualne stwierdzenie łączące styl i funkcję. Apartament położony jest w cichej, mieszkalnej kieszeni Yermasoyia, oferuje zarówno pokój i dostępność - zaledwie kilka minut od sklepów Limassol, usług i linii brzegowej. Wewnątrz, układ jest jasny i otwarty, z high-end wykończenia i duże okna, które zalewają przestrzeń z naturalnego światła. Idealny dla tych, którzy szukają nowoczesnego stylu życia w premium lokalizacji, ten apartament łączy wyrafinowane życie z komfortem i spokojem dobrze ugruntowanej dzielnicy.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty