Apartamenty wielopoziomowe 3 pokoi 192 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$348,448
VAT
$1,815/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

• Adres
    Zora, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,815/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    192 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5