Mieszkanie 1 pokój 72 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$145,359
$2,019/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $2,019/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Opis

Opis przedmiotu: Na sprzedaż jest przytulny dwupokojowy apartament w kompleksie Macon Residence Wellness & SPA w popularnym kurorcie wypoczynkowym Sveti Vlas, Bułgaria. Apartament znajduje się na 2 piętrze i ma powierzchnię 72 m ². Obiekt jest w pełni umeblowany i wyposażony w luksusowe, wysokiej jakości meble. Z balkonu znajduje się piękny widok na morze. Apartament posiada salon z aneksem kuchennym, oddzielną sypialnię, łazienkę i balkon. Idealny jako dom letniskowy, do wynajęcia, lub na cały rok życia. Nowoczesny kompleks SPA oferuje liczne udogodnienia, takie jak odkryty i kryty basen, sauna, sala fitness, restauracja, winda, a także dobrze utrzymane obszary komunalne i kontrolowany dostęp. Spokojna lokalizacja z dobrą infrastrukturą w pobliżu plaży, sklepów, restauracji i kawiarni. Doskonała inwestycja na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Wyposażenie i osprzęt: Powierzchnia mieszkalna 72 m ² Drugie piętro W pełni umeblowane Luksusowe, wysokiej jakości meble Ruch gotowy Salon z kuchnią Oddzielna sypialnia Łóżko sofy Szafa Obszar obiadowy Kuchnia Lodówka Kolorado Miejsce przechowywania Łazienka z prysznicem Toaleta (WC) umywalka Balkon z widokiem na morze Winda Basen zewnętrzny Basen kryty Obszar Spa Sauna Sala fitness Restauracja Kompleks dobrze utrzymany Dostęp kontrolowany Lokalizacja: Apartament znajduje się w nowoczesnym kompleksie SPA Macon Residence Wellness & SPA w popularnym ośrodku wypoczynkowym Sveti Vlas na wybrzeżu Morza Czarnego Bułgarii. Kompleks położony jest na cichym wzgórzu z pięknym widokiem na morze i okolicę. Lokalizacja oferuje połączenie spokoju, przyrody i łatwy dostęp do infrastruktury. W pobliżu znajdują się supermarkety, restauracje, kawiarnie i inne opcje zakupów. Plaża i promenada są łatwo dostępne, jak jest Marina Dinevi jacht port z restauracji i obiektów rekreacyjnych. Lokalizacja jest idealna na wakacje, całoroczne życie lub cele wynajmu, i oferuje jeden z najbardziej atrakcyjnych obszarów w Sveti Vlas. Różne: Masz pytania o nieruchomość, czy chcesz umówić się na wizytę? Jeśli tak, prosimy o kontakt z nami za pomocą dostarczonych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.