Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Rawda, Bułgaria

Rawda, Bułgaria
$80,064
$1,334/m²
;
In CRM: 3110
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.01.2026

Cena za m²
    $1,334/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie jednopokojowe w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym BEZ OPŁAT UTRZYMAJĄCYCH, we wsi Rawda.

Nieruchomość o powierzchni 60,50 m² znajduje się na 1. piętrze.

Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i prysznicem oraz tarasu.

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania całorocznego lub pod wynajem inwestycyjny.