Mieszkanie 2 pokoi 55 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$104,491
$1,900/m²
;
In CRM: 2923
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.12.2025

Cena za m²
    $1,900/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie „Siana” w Świętym Własie.

Apartament o powierzchni 55 m² znajduje się na 3. piętrze.

Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks „Siana” oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, basen z leżakami, restaurację itp.

Budynek posiada status budynku chronionego.

Budynek jest utrzymany.

Kompleks położony jest w centralnej części Świętego Własu, 300 metrów od morza.

Wokół kompleksu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: supermarkety, sklepy, apteka, przystanek autobusowy, restauracje, fast foody, plaża, park rozrywki, amfiteatr, kościół, marina i inne atrakcje.

Posiadamy wiele zróżnicowanych nieruchomości na całym wybrzeżu Morza Czarnego. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

Lokalizacja na mapie

Sweti Włas, Bułgaria
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja
Infrastruktura w pobliżu
Morze 300 m

Kalkulator hipoteczny