Mieszkanie 2 pokoi 133 m² Kosharitsa, Bułgaria

Kosharitsa, Bułgaria
$128,304
$965/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $965/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w kompleksie Bay View Villa w Kosharitsa, Bułgaria. Apartament dysponuje wejściem, salonem, 2 sypialniami, toaletą i łazienką, a także tarasem. Bay View Villas to strzeżona społeczność mieszkalna położona w malowniczej okolicy w pobliżu kurortu Sunny Beach, w dzielnicy willowej miejscowości Kosharitsa. Kompleks znajduje się 4 km od morza i plaży. Jego lokalizacja jest idealnym miejscem na relaksujący urlop letni lub jako stałe miejsce zamieszkania. Dzięki swojej pozycji 100 metrów nad poziomem morza kompleks oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze. Sunny Plaża jest oddalona o 3 km, Nessebar 8 km i Sveti Vlas 5 km. Kompleks składa się z rodzinnych willi o różnych wysokościach. Teren jest ogrodzony i monitorowany. Rozwój obejmuje baseny, tereny rekreacyjne, place zabaw dla dzieci, restaurację, spa oraz pole do minigolfa. Kompleks został ukończony i uruchomiony; wydano pozwolenie na budowę (ustawa nr 16). Wyposażenie i osprzęt: Oferujemy przestronny apartament z trzema sypialniami na dwóch poziomach w kompleksie Bay View Villas w malowniczej miejscowości Kosharitsa na sprzedaż. Apartament posiada imponującą powierzchnię mieszkalną 133 m ² i obejmuje pierwsze i drugie piętro, zapewniając wygodny dostęp. Okna oferują spokojny widok na dobrze utrzymany ogród i dziedziniec. Lokalizacja: Bay View Villas znajduje się w Kosharitsa, malowniczej miejscowości u podnóża Gór Bałkańskich, zaledwie kilka minut od kurortu nad morzem Sunny Beach. Lokalizacja łączy w sobie spokój, naturę i bliskość plaży - idealne dla osób poszukujących relaksu bez poświęcania infrastruktury dużego miejsca na wakacje. Ośrodek położony jest w cichym, zielonym górzystym krajobrazie z unikalnym widokiem na Sunny Beach Bay i Morza Czarnego. Uniesiona pozycja zapewnia przyjemny klimat, świeże powietrze i zrelaksowaną atmosferę - wyraźny kontrast z tętniącym życiem obszarem przybrzeżnym. Pomimo naturalnego otoczenia, łączność jest doskonała: - Sunny Beach - około 5- 7 minut samochodem - Sveti Vlas - około 10 minut - Nessebar (Światowe Dziedzictwo UNESCO) - ok. 15 minut - Lotnisko Burgas - około 30- 35 minut W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, przystanki autobusowe, jak również szlaki turystyczne i rowerowe. Sam ośrodek oferuje dodatkowe udogodnienia, takie jak baseny, spa, obiekty sportowe i dobrze utrzymane przestrzenie zielone, zapewniając komfortowe życie lub pobyty wakacyjne. Bay View Villas to idealne połączenie przyrody, komfortu i bliskości wybrzeża - idealne do stałego pobytu, jako nieruchomości wakacyjnej lub atrakcyjnej inwestycji. Różne: Masz pytania dotyczące nieruchomości czy chcesz zorganizować oglądanie? Następnie prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, całkowicie bez obowiązku.