Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$118,929
$2,379/m²
;
In CRM: 353132
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $2,379/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Nowoczesny 1- Sypialnia Apartament Bis124; Vogue Residence, Sunny Beach IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten nowoczesny i w pełni umeblowany apartament w Vogue Residence, położony w cichej i centralnej części Sunny Beach. Apartament ma powierzchnię 50 m kw., znajduje się na 4-tym piętrze i oferuje wygodny układ nadaje się na wakacje, stałe życie lub wynajem inwestycji. Układ: pokój dzienny z kuchnią i jadalnią • oddzielna sypialnia • łazienka z WC • balkon Nieruchomość jest w pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do przeprowadzki lub wynajęcia. O Vogue Rezydencja: Vogue Residence to nowoczesny kompleks z elegancką architekturą i spokojną atmosferą, oferujący komfort i jakość życia. Obiekty obejmują: • basen i obszary relaksu • terytorium krajobrazowe i strzeżone • spokojne otoczenie Lokalizacja: Sunny Beach jest największym nadmorskim kurortem w Bułgarii, znanym z szerokich piaszczystych plaż, tętniącego życiem stylu życia i doskonałej infrastruktury. Sklepy, restauracje i wszystkie udogodnienia są w pobliżu, podczas gdy historyczne miasto Nessebar jest zaledwie kilka minut jazdy od hotelu. Obiekt jest idealny do: • dom letniskowy • wynajem • rok życia 📞 Skontaktuj się z IBG Real Estates, aby uzyskać więcej informacji, zdjęć lub zorganizować oglądanie - pomożemy Ci przez cały proces zakupu.