Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$232,223
$2,111/m²
;
In CRM: 2445
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2025

Cena za m²
    $2,111/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Oferujemy Państwu trzy apartamenty z GLEDKA KOM MORETO w kompleksie Kanela, w miejscowości Venid Eco Village, w gminie Święty Włas.

Mieszkania o powierzchni od 110,04 m² do 241,89 m² oraz mieszkania na piętrach od 1. do 4. w cenach od 198 072 E do 536 995,80 E.

Apartament składa się z: przedpokoju, salonu, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz tarasu z widokiem na morze.

Mieszkania są w pełni wykończone i nadają się na cały rok lub jako inwestycja.

Możliwość wyboru koloru i materiału podłogi z oferty dewelopera, a także, na życzenie, montażu klimatyzacji i centralnego ogrzewania.

Możliwość dokupienia miejsca parkingowego.

Kompleks Kanela oferuje: ochronę nocną, opiekę asystenta, tereny zielone, parking, place zabaw dla dzieci, centrum SPA itp.

Miasto oferuje apartamenty o zróżnicowanym metrażu, rozkładzie i cenie, zarówno jedno-, dwu-, trzy-, jak i czteroosobowe.

Kompleks Kanela se Namira znajduje się w miejscowości Venid Eco Village, 600 metrów od Moreto w gminie Święty Włas.