Mieszkanie 3 pokoi 63 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$127,000
$2,009/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    trakt Łohojski, 8

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,009/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1978
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Zielona łąka - komfort i spokój życia miejskiego

Znajdziesz jasny, przestronny apartament z wygodnym układem:

Powierzchnia całkowita: 63,2 m2
Wszystkie pokoje są odizolowane, wygodna kuchnia jest marzeniem hostessy!
Świeże naprawy, hydraulika i elektrycy w idealnym stanie
Panoramiczny widok z okien na zieleń
Zalety lokalizacji:

Dom znajduje się w cichym miejscu, z dala od hałaśliwych dróg.
Niedaleko szkoły, przedszkola, boiska sportowe
W odległości spaceru hipermarkety, kawiarnie, apteki i przystanki transportu publicznego
Tylko 15 minut od centrum
‍♂️ Wspaniałe miejsce do życia z rodziną z dziećmi lub tych, którzy cenią komfort, naturę i infrastrukturę miasta!

Nie przegap swojej szansy - takie oferty są rzadkie! Zadzwoń i zapisz się na oglądanie! Twój nowy dom czeka na ciebie w Green Meadow!

Numer umowy z agencją 116 / 1 od 2026- 05- 14