Dom 184 m² Borysów, Białoruś

Białoruś, Borysów
$110,000
$599/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

• Adres
    2 i Raduzny zavulak, 12

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    184 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 058 m²

Opis

Na sprzedaż domek trzypiętrowy w okolicy Dymki.

Blok zbudowany w 2019 roku.

Slate dach.

Na pierwszym piętrze: 2 salony, kuchnia, farma, kominek, korytarz. W salonie jest kominek.
Na drugim piętrze: 3 salony, s / u.
Trzecie piętro, strych.

Na podłodze w domu wykrzywione, ściany wyściełane, okna PCV, drzwi frontowe metalowe. Wewnętrzne i zewnętrzne wykończenia wymagają ostatecznego zakończenia.

Płaska działka o powierzchni 10.58 akrów pozwala na wdrożenie wszelkich pomysłów na projektowanie krajobrazu. Całkowicie ogrodzony metalowym ogrodzeniem.

Infrastruktura: sklep za 5 minut, rzeka Berezina, przystanki transportu publicznego.
Więcej informacji przez telefon.

  • Umowa nr 29 / 8 z 17.03.2025.
  • LLC "Tvoy Mayontak" UNP 192707758 Licencja: 02240 / 319 z 21.10.2016, wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi
Numer umowy z agencją 29 / 8 od 2025- 03- 17